Objednávky

+420 725 634 026

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je technika jemného obrušování pokožky pomocí speciálních diamantových nástavců. Nečistoty z pórů a odumřelé buňky se odstraňují působením vakua, které současně zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Dochází k jemnému a šetrnému odstraňování vrstviček staré a odumřelé kůže, výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované přípravky.

 

 

Účinky diamantové mikrodermabraze

Kombinace všech účinků mikrodermabraze postupně vede k tvorbě kolagenových a elastinových vláken. Nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk odolných vůči vnějším vlivům. Vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí.

 

Výhody diamantové mikrodermabraze

Aby se předešlo zánětům a jiným kožním reakcím, nejsou u tohoto používané žádné volné krystaly nebo jiné brousící prostředky. Nepracuje se ani s žádnými rotačními ani vibračními hlavicemi, u kterých hozí riziko nekontrolovatelné abraze. Míru obrušování tak  určuje kosmetička podle typu pleti a druhu ošetření pohybem diamantové hlavice po pokožce.

 

Využití mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze Vám pomůže odstranit vrásky, vyčistit póry a celkově omládnout.

 

Doplňkové procedury

Diamantovou mikrodermobrazi je možné kombinovat s dalšími technikami a procedurami, čímž se zintenzívnění výsledný efekt.